İsim ve Forma Sponsorumuz Yeniden “Turkuaz Seramik”.

Ülkemizin önde gelen vitrifiye üreticilerinden “Turkuaz Seramik” Türk sporuna hizmet etme gayesiyle, SigortaShop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden voleybol A takımımıza yeniden isim ve forma sponsoru oldu.

“Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak” nihai hedefiyle bu topraklarda doğup dünyanın 60 ülkesinde aranan Turkuaz Seramik’e sponsorluk desteği ile okulumuza, kulübümüze ve şehrimizin temsiline verdiği katkıyı sürdürdüğü için teşekkür ediyoruz.
Orta ve uzun vadeli planı, hedefi ile beklentileri olan ve buna uygun adımları atmakta istekli kulüplerin çok daha farklı yerlere geleceğini, daha büyük başarılara imza atacağını; kısa vadeli bütçelerle parlayıp sönen başarılar değil, kalıcı, alt yapısıyla hem kulübüne hem de ülkesine faydalı olacak kulüplerin önünün açılacağının bilincindeyiz. Bunu da Kayseri OSB Teknik Koleji GSK ve Turkuaz Seramik iş birliğiyle fırsata dönüştürmek istiyoruz.

Gelecekle ilgili somut vizyonu, planı ve beklentileri olan “Turkuaz Seramik Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik ve Spor Kulübü”nün daima büyük başarılara imza atma gayreti içinde olacağını kamuoyuna saygılarımızla duyururuz. Turkuaz Seramik